Úvod

Ohlasy

Beata

Dobrý deň, dnes je to síce iba dva týždne, čo nefajčím, ale s účinkami som veľmi prekvapená. Predtým, než som prišla na polikliniku som musela aspoň dvakrát zastaviť a oddychovať, teraz som to prešla bez zastavenia a bez zadýchania. Už teraz sa cítim oveľa lepšie a ani som nepribrala, ako sa to hovorí. Začala som sa už predtým venovať zdravšiemu stravovaniu, ako som Vám hovorila a v tom aj pokračujem, dokonca som schudla ďalšie kilo. Ďakujem!

Jana

Dobrý deň, pani doktorka, chcem sa aj takto pochváliť. Koleno naozaj prestalo bolieť, aj tá krčná chrbtica sa vylepšila. Nečakala som, že to tak bude, ale k lekárovi som nechcela ísť, aj keď ma trápilo od augusta a chrbtica ešte dlhšie. To tá sedavá práca...No a stačili tri či štyri terapie a som fit. Dúfam, že to tak aj ostane, keď nie, viem kam mám ísť. Ďakujem a pekné vianočné sviatky!

Marta

Dobrý deň, pani doktorka, Na začiatku leta ma uštipla malá muška na nohe. Urobil sa červený fľak, neskôr sa objavil hnis a musela som chodiť na preväzy ku chirurgovi. Urobila sa rana, ktorá sa zle liečila. Neskôr. z ničoho nič, sa mi začali podlamovať kolená a odpadávať. Ocitla som sa na neurológii. Stále nikoho nenapadlo, že je to následok uštipnutia. Až nakoniec p. doktora napadlo poslať ma na testy na boréliu. Ocitla som sa na infekčnom a začala brať kvantum antibiotík, bez nejakého väčšieho efektu. Potom, od nemeckého obchodného partnera som sa dozvedela, že v Nemecku sa lieči borélia pomocou biorezonancie. Tak som Vás našla na Internete. Rozhodla som sa, že podstúpim túto liečbu. Výsledky z krvi po krátkom čase začali ukazovať zlešovanie, až nakoniec klesli pod hodnotu 1. Ani sa nedá opísať, ako sa zlepšil môj zdravotný stav potom, ako som k Vám začala chodiť. Únava sa postupne stratila, vrátila sa mi vitalita a energia. Ďakujem!

Zuzana

Dobrý deň, pani doktorka, volám Vám po viac ako roku, lebo som sa chcela utvrdiť, že liečba aj naďalej funguje. Liečila som sa u Vás na alergiu, isto sa pamätáte, na pele, prach, roztoče, voňavky a i. A predstavte si, ani tento rok sa prejavy alergie vôbec nedostavili, jar som prežila v pohode, bez kýchania, smrkania či opuchnutých očí. Ostalo mi len jedno, pri prechode z tepla do zimy a naopak stále kýcham... Ďakujem!

Daniela

Dobrý deň, pani Slavková, chcem zrušiť naše pondelkové sedenie, lebo Jessica je už zdravá ! Jessica je už 1 mesiac bez prednisonu a podľa mňa sa jej stav neustále zlepšuje, čo je viditeľné. Bola som zvedavá, či aj podľa lekára je zdravá a tak som Jessicu objednala na interné vyšetrenie na veterinárnu kliniku. Po 2 hodinách kompletného vyšetrenia krvi, moču, EKG srdca a RTG hrudného koša sú výsledky nezvratné !!! Podľa odborníka na kardiológiu u psov je Jessica úplne zdravá, má výborné výsledky krvi, pečeň už nie je zväčšená. Čo je ešte trochu zväčšené, je predsa to srdiečko, ale je to v norme k tomu, koľko kortikoidov brala. AJ tak sa tomu veľmi čudoval, že napriek veľkým dávkam a dlhej dobe takého liečenia sa dali orgány /srdce, cievy, pečeň aj obličky/ do veľmi dobrého stavu a neodporúča zatiaľ žiadnu medikamentóznu liečbu. Predpísal nám schudnúť 5 kg a za 3 mesiace máme prísť na kontrolu. Považuje to za malý zázrak, že vyšla z toho takto. Ale ja viem, že určite pomohla liečba biorezonanciou a možno pomohli aj bio preparáty činskej medicíny a zelenej chlorely. Takže sa Vám chcem poďakovať za Vašu ochotu Jessicu liečiť aj za Váš milý prístup a samozrejme za Vašu prácu, ktorá spôsobila že Jessica je úplne zdravá. Nezabudem Vás odporúčať iným, ktorí to budú potrebovať. Ďakujem!

Renata

Dobrý deň, dnes je to presne mesiac, čo nefajčíme, ani ja ai moja matka, ktorá oslávila nedávno 76 rokov. Vydržali sme to obe a vyzerá to nádejne. Ďakujeme!

Mária

Dobrý deň, pani doktorka, tak prešli už štyri roky, odkedy nefajčím. Chcela by som sa Vám týmto poďakovať za moje úspešné nefajčenie! Prajem Vám všetko dobré.

Petr, Marek, Pepa

Zdravíme Vás do biorezonančního centra odvykání kouření! Je to až neuvěřitelné, že náš otec, kteřý kouříl hodně dlouho, a podepsalo se to pod jeho srdíčko, a my bratři o něco "méne", radši už to ani nepočítáme, kolik pěnez bylo "prohuleno", nekouří a jak říkám všichni. Nikdo z nás tomu moc nevěřil, ale zkusit se má všechno. Proto všem kdo chtějí přestat ať neváhají!

Ján

Dobrý deň. Chcem sa podeliť s Vami s mojou skúsenosťou. 50 rokov som trpel na peľovú alergiu. V čase od marca do júla som si nevedel so sebou dať rady. Bral som lieky, ale napriek tomu únava ma morila, oči, nos nekontrolovateľne tiekli a pod. Ísť v sezóne na obchodné stretnutie pri obede či večeri bolo pre mňa nemožné, ak som sa nechcel strápniť. Keď manželka doniesla kvety zo záhradky do bytu, hneď som na to reagoval a kvety museli ísť preč. Potom som sa z televízie dozvedel o biorezonančnej metóde liečby alergie. Objednal som sa a absolvoval som niekoľko sedení v biorezonančnom centre a ja môžem po toľkých rokoch voľne dýchať aj na jar, nezadŕha na v krku, oči a nos netečú, kvety môžu byť doma a záhradka je moje najobľúbenejšie miesto hlavne na jar, keď všetko kvitne...Konečne si to užívam ! Vrele odporúčam !

Anton

Veľa rokov som sa pokúšal prestať fajčiť, ale nedarilo sa mi to. Môj zdravotný stav si to už vážne vyžadoval. Veď ani telefonovať som nemohol, čo ma tak dusilo, nútilo na kašeľ. Tak som hľadal pomoc a našiel! Jedno sedenie na prístroji a ráno som sa čudoval, že ma nenúti si ísť zapáliť, nepotrebujem to ani v dielni, pri rozhodovaniach. Čo ma chvíľu potrápilo boli tie zvyky. Zvládol som to pomocou obyčajných žuvačiek a úspešne už 4 roky nefajčím ! Myslim si, že keby som nemal problémy ešte by som neprestal, ale zas načo čakať? Zlepšenia zdravotného stavu s cigaretou v ruke sa nedočkáte ! Skôr či neskôr to príde....