Úvod

Ako to fungujeKeď fajčíte, Váš organizmus si zvyká na to, že sa do Vášho tela dostává nikotín. Ak náhle fajčiť prestanete, potreba nikotínu spustí signály, že sa telo ocitlo v stave nikotínového hladu a dostaví sa chuť na cigaretu a abstinenčné reakcie.

Cieľom biorezonančnej metódy je tento signál eliminovať. Na základe zvoleného programu, je elektródami snímaný signál. Vďaka vzorke nikotínu je signál rozdelený na časť harmonickú a patologickú. Patologická časť je pomocou inverzie zrkadlovo obrátená a pôvodné rušivé signály, ktoré vyvolávajú nikotínový hlad u fajčiara sú týmto eliminované. Dochádza k potlačeniu nikotinového hladu (čiže potlačeniu chuti na cigaretu) a k odblokovaniu fyzickej závislosti na cigaretách (čiže potlačeniu abstinenčných reakcií). Nedoporučujeme pred zákrokom akokoľvek fajčenie obmedzovať. K programu odvykania fajčenia pridáva tiež 2 min. program, ktorý pomáha psychickému uvoľneniu klientov a zvýši účinnosť programu na odvykanie od fajčenia.

Čip predĺženia účinnosti:


V priebehu biorezonančnej metódy je nahrávaný špeciálny čip, ktorý slúži k predĺženiu účinkov metódy. Čip sa aplikuje po absolvovaní terapie.

BICOM bioresonanz minerale:


Ďalej môže byť nahrávana fľaštička s BICOM biorezonznčnými minerálmi, ktorá slúži k prekonaniu prípadných reakcií na terapiu.