Úvod

Chronické problémy


vznikajú nenápadne, ticho, bez citeľných problémov. Príčinou môžu byť neliečené respiračné ochorenia, poštípanie hmyzom bez výraznejších príznakov (napr. borélia bez typickej kožnej reakcie), pri činnostiach preťažujúcich chrbticu, kĺby, mierne bolesti v zažívacom trakte, skrytá neznášanlivosť potravín, zaťaženie organizmu kovmi, liekmi, prostredím, v ktorom žijeme.  K tomu opäť stresy, málo oddychu, zlá životospráva, nápory na imunitný systém. Mikroorganizmy sa rozmnožujú v organizme skryto, bez prejavov. Rozlezú sa v tele a začnú spôsobovať rôzne problémy, ktoré už ale nikto nespája napr. s uštipnutím hmyzu, či s chrípkou, angínou a vôbec nie s fajčením.

Mikroorganizmy môžeme zistiť biorezonančným vyšetrením a terapiou vyšleme pomocou prístroja BICOM vlnenie s tou istou frekvenčnou dĺžkou a v tele sa vytvorí pre ne nepríjemné prostredie. Len organizmus musí dlhšie pracovať, aby sa zbavil nepríjemných chronických prejavov. Avšak vďaka biorezonančnej terapii uvedieme organizmus opäť do takého stavu, aby sa zbavil mikroorganizmov pomocou vlastných obranných mechanizmov a nepotreboval lieky proti bolesti a nezaťažoval sa tak tráviací systém, pečeň, ani obličky. Taktiež terapiami sa posilní imunitný systém a s ďalšou nákazou sa organizmus vysporiada sám a oveľa rýchlejšie, ako predtým. V týchto prípadoch potrebujeme ale viac terapií na mikroorganizmy a tiež terapie na bolesť, tráviaci trakt, črevá, vysoký KT a celkovú harmonizáciu organizmu.

Týmto spôsobom je efektívna liečba rôznych chorôb spôsobených akýmikoľvek mikroorganizmami, ale spomeniem aspoň tie najčastejšie:

vleklé infekcie močových ciest

zápaly žalúdka

cukrovka (pokiaľ nepotrebujeme pichať už inzulín)

pokročilé ochorenia čreva (Crohnova choroba, ulcerozna colitída)

bolesti a zápaly kĺbov

problémy s chrbticou

a tak isto

herpes, chlamýdie, borélie, mykoplazmy, stafylokokové, streptokokové nákazy, EBV atď.

plesňové ochorenia - candida, kožné pliesne, plesne v dýchaom aparáte a pod.