Úvod

Akútne problémy


vznikajú či už pri epidémiách chrípky a iných nákazlivých ochorení, nachladnutiach, pri poštípaní hmyzom, pri nejakých činnostiach, ktoré nerobíme zvyčajne, teda presilí sa aj náš imunitný systém, no a telo reaguje akútnou reakciou - ochorením dýchacích ciest, opuchom postihnutej časti tela, akútnou bolesťou, záchvatom bolesti zažívacieho traktu. Mikroorganizmy, najmä vírusy sa rýchlo rozmnožujú a prejaví sa to typickými príznakmi. Ak k tomu chodíme do práce, prežívame stresy, nemáme čas si oddýchnuť, ľahnúť si do postele, imunitný systém nestíha a nastupujú baktérie. Problémy sa zväčšujú, a telo sa nevládze náporom vysporiadať, vtedy už nepomôže len aspirín, ale treba nasadiť antibiotiká....

Ale mikroorganizmy, taktiež, ako alergény, vysielajú vlnenie sebe vlastné, preto biorezonančným vyšetrením zistíme, o ktoré ide a terapiou vyšleme pomocou prístroja BICOM vlnenie s tou istou frekvenčnou dĺžkou a pre mikroorganizmy sa v tele vytvorí pre ne nepríjemné prostredie a mikrorganizmy, či už vírusy, baktérie, plesne i parazity opustia náš organizmus. Vďaka biorezonančnej terapii uvedieme organizmus do takého stavu, aby sa zbavil mikroorganizmov pomocou vlastných obranných mechanizmov bez pomoci antibiotík, čím sa nezaťaží tráviací systém, pečeň, ani obličky. Taktiež terapiami sa posilní imunitný systém a s ďalšou nákazou sa organizmus vysporiada sám a oveľa rýchlejšie, ako predtým.

Týmto spôsobom je efekktívna liečba akýchkoľvek mikroorganizmov, ale spomeniem aspoň tie najbežnejšie:

infekcie  dýchacích ciest ako chrípka, angína, zápal dutín, zápal priedušiek a pod.

ale aj

herpes, chlamýdie, borélie, mykoplazmy, stafylokokové, streptokokové nákazy, EBV atď.

plesňové ochorenia - candida, kožné pliesne (pri ekzémoch, psoriáze a pod.), plesne nepríjemné pre dýchacie orgány (Alternária, Ascomycety, Aspergillus a i.) a pod.

infekcie močových ciest

infekcia čreva (vírusové, bakteriálne i parazitálne)

infekcie nadobudnuté v nemocniciach, rezistentné voči antibiotikám (napr. RSV)