Úvod
Biorezonancia
Možnosti liečby
Antinikotínová terapia
Fajčenie
Prečo prestať ?
Ako prestať ?
Ako to funguje
Výhody
Pre koho je určená
Reakcie
Môžete opäť začať fajčiť?
Stačí jedna terapia?
Cena
Redukčná terapia
Cenník
Ohlasy
Kontakt

Ako to fungujeKeď fajčíte, Váš organizmus si zvyká na to, že sa do Vášho tela dostává nikotín. Ak náhle fajčiť prestanete, potreba nikotínu spustí signály, že sa telo ocitlo v stave nikotínového hladu a dostaví sa chuť na cigaretu a abstinenčné reakcie.

Cieľom biorezonančnej metódy je tento signál eliminovať. Na základe zvoleného programu, je elektródami snímaný signál. Vďaka vzorke nikotínu je signál rozdelený na časť harmonickú a patologickú. Patologická časť je pomocou inverzie zrkadlovo obrátená a pôvodné rušivé signály, ktoré vyvolávajú nikotínový hlad u fajčiara sú týmto eliminované. Dochádza k potlačeniu nikotinového hladu (čiže potlačeniu chuti na cigaretu) a k odblokovaniu fyzickej závislosti na cigaretách (čiže potlačeniu abstinenčných reakcií). Nedoporučujeme pred zákrokom akokoľvek fajčenie obmedzovať. K programu odvykania fajčenia pridáva tiež 2 min. program, ktorý pomáha psychickému uvoľneniu klientov a zvýši účinnosť programu na odvykanie od fajčenia.

Čip predĺženia účinnosti:


V priebehu biorezonančnej metódy je nahrávaný špeciálny čip, ktorý slúži k predĺženiu účinkov metódy. Čip sa aplikuje po absolvovaní terapie.

BICOM bioresonanz minerale:


Ďalej môže byť nahrávana fľaštička s BICOM biorezonznčnými minerálmi, ktorá slúži k prekonaniu prípadných reakcií na terapiu.